Styropian grafitowy Wrocław

Styropian grafitowy fasadowy oraz podłogowy z dostawą do Wrocławia realizuje firma PHU LINGO Hurtownia Styropianu PL z magazynu pod Sobótką lub z ulicy Pełczyńskia Wrocław ale najczęściej są to bezpośrednie dostawy od producenta. Cena m3 jest podawana telefonicznie kontakt Tomasz Lingo 513 092 032. Główne produkty w naszej ofercie to styropian grafitowy Swisspor, styropian Termonium Termo Organika, Genderka czy też Knauf lub Austrotherm.

Dostawę mniejszych ilości proszę ustalać z panią Kasią Konopka tel. 508 117 382 lub tel. 071/ 329 44 44 z firmy KEMA Wrocław ul. Pełczyńska 8. W sprzedaży we Wrocławiu posiadamy także kleje i tynki dekoracyjne a także inne materiały budowlane różnych marek w dowolnych ilościach.

Sklep internetowy – ceny styropianu

Aktualne ceny styropianu grafitowego z dostawą za paczkę w okolicach Wrocławia można znaleźć w naszym sklepie internetowym www.hurtowniastyropianu.pl. Dostawa na Dolny Śląsk przy zamówieniach już od 80 paczek jest gratis. Pełna przedpłata przelewem na konto jest potwierdzeniem zamówienia.

Można także składać zamówienia na kleje do styropianu, siatkę oraz tynki cienkowarstwowe. Zapraszamy.

Najlepszy styropian

Najlepszy styropian grafitowy. Dla przykładu podajemy poniżej 5 propozycji najczęściej wybieranych we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku.
Swisspor Lambda White
Termo Organika Termonium Plus
Austrotherm Fassada Therma
Swisspor Supor Fasada
Termo Organika Galaxy Fasada