Swisspor Lambda 100 podłoga

Swisspor Lambda 100 dach podłoga. Styropian grafitowy podłogowy EPS 100 030. Duża wytrzymałość na ściskanie oraz najniższa lambda gwarancją na najlepszy produkt na rynku do ocieplenia dachu płaskiego, także zielone dachy lub podłogi na gruncie także pod ogrzewanie podłogowe.

Swisspor produkcja

Uzyskanie wytrzymałości 100 kPa w warunkach fizycznego odkształcenia 10% to nie lada sztuka. Know how oraz park maszynowy to dopiero początek produkcji styropianu. Najwyższy poziom technologii produkcji dostępny jest w firmie Swisspor Polska sp. z o.o., która zajmuje się produkcja styropianu od 1971 roku.

Swisspor Lambda 100 cena

Standardowy wymiar płyt to 50 x 100 cm ale jest możliwość uzyskania wymiarów 1 x 1 m lub nawet 1 x 2 m. Cena za m3 jest taka sama z dostawą gratis już od 20 m3. Jedyny sklep internetowy, który realizuje sprzedaż styropianu grafitowego z dostawą gratis juz od tak niewielkiej ilości jest Hurtownia Styropianu.

Deklaracja właściwości

Każdy producent styropianu grafitowego powinien wydać dokument potwierdzający parametry fizyczne, które powinny spełnić ich wyroby. Dokument ten to deklaracja właściwości użytkowych wydawana na podstawie aprobaty technicznej.
Swisspor lambda 100 dach podłoga