Termo Organika Termonium Plus

Styropian grafitowy Termo Organika Termonium Plus Fasada. Srebrnoszara płyta styropianowa z uszlachetnioną kompozycją grafitu, który poprawia jej właściwości izolacyjne. Styropian ten produkowany jest na bazie innowacyjnego surowca NEOPOR firmy BASF.

Termoorganika Termonium Plus fasada

Lambda styropianu 031. Najcieplejszy styropian do ocieplania ścian zewnętrznych budynków mieszkalnych. Istnieje możliwość dokupienia pozostałych produktów służących do wykonania elewacji. Kleje do styropianu, tynki i siatka. Dopłata do frezu od 8 zł do m3.

Cena producenta za m3

Producent podaje ceny styropianu z promocją „dostawa gratis” przy zamówieniu od 30 m3 lub od 100 paczek. Cena producenta to 209,10 zł brutto za m3. Niewykluczone są podwyżki w 2017 roku.

Porównanie

Termo Organika Termonium Plus to produkt z najwyższej półki jakościowej. Możemy porównać go do takich produktów jak Swisspor Lambda Max Fasada, Austrotherm Premium Fasada czy też Kanuf 031.

Podstawową wadą firmy Termo Organika jest to, że nie deklaruje wagi swoich produktów. Zaletą są wyniki badań, które niejednokrotnie potwierdzają, że lambda materiału jest spełniona pomimo braku minimalnej wagi płyt styropianowych.